UE

Broszura: Nawozy rolnicze / ogrodnicze

PLATFORMA ZAKUPOWA

W związku z ciągłym rozwojem ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol’ TARNOBRZEG Sp. z o. o. pragniemy zaproponować Państwu nową formę komunikacji, którą sukcesywnie wdrażamy już od kilku tygodni. Jest nią platforma e-zakupów Logintrade. Nasze zakupy w większości prowadzić będziemy przy użyciu elektronicznej platformy zakupowej.

Platforma Zakupowa

W celu zarejestrowania się jako dostawca należy wypełnić elektroniczny formularz, który ukaże się Państwu po kliknięciu w link:

Platforma Zakupowa - Rejestracja

Informacja dla dostawców o uruchomieniu Platformy Zakupowej.

Dofinansowanie z funduszu prewencyjnego PZU Życie SA

Miło nam poinformować, że dzięki staraniom Zespołu BHP Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg sp. z o. o. w ramach Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA otrzymały dofinansowanie na zakup defibrylatora AED oraz fantoma. Wartość dofinansowania wyniosła 5 000 zł. Dziękujemy !

Informacja o wyniku postępowania przetargowego.

Informujemy, iż w odpowiedzi na Zapytanie ofertowe nr 002/2019 na dostawę surowców chemicznych: “Siarczan magnezu jednowodny” najkorzystniejszą ofertę, zgodnie z określonymi w zapytaniu kryteriami oceny ofert, złożyła firma: Donauchem Polska sp. z o.o. ul. Topolowa nr 15 Rokietnica 62-090 Polska i tym samym została ona wybrana do podpisania umowy na realizację przedmiotu zamówienia.

Informacja o wyniku postępowania przetargowego.

„Informujemy, iż w odpowiedzi na Zapytanie ofertowe nr 004/2019 na dostawę surowców chemicznych: siarczan potasu pylisty najkorzystniejszą ofertę, zgodnie z określonymi w zapytaniu kryteriami oceny ofert, złożyła firma Spectrum Handelsgesellschaft m.b.H., Goldschlagstrasse 12 1150, Wiedeń Austria i tym samym została ona wybrana do podpisania umowy na realizację przedmiotu zamówienia.”

Pracodawca przyjazny pracownikom

ZAKŁADY CHEMICZNE "Siarkopol" TARNOBRZEG Sp. z o. o. należą do grona pięciu firm w kraju, które po raz trzeci zostały uhonorowane Certyfikatem "Pracodawca Przyjazny Pracownikom".
O wyróżnienia ubiegało się 36 firm. Na posiedzeniu Komisji Certyfikacyjnej wyłoniono 22 laureatów, którzy otrzymali statuetki i wyróżnienia.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło w Pałacu Prezydenckim w dniu 19 marca 2019 r. Nagrodę z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy oraz Przewodniczącego NSZZ „Solidarność” Piotra Dudy odebrał Prezes Spółki Sławomir Litwin.
Konkurs promuje pracodawców, którzy wyróżniają się w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy, w szczególności poprzez stabilność zatrudnienia i przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy”.

Nowość

Siarczan potasu granulowany to nowość w ofercie nawozów ogrodniczych. Jest to nawóz przeznaczony do nawożenia roślin wrażliwych na chlor: owoców, warzyw, tytoniu i chmielu. Siarczan potasu to najbezpieczniejsza forma potasu podczas kiełkowania i w początkowym okresie rozwoju roślin.

Nowość

Nowością w ofercie nawozów do sadu jest Bontar B. Jest to uniwersalny nawóz ogrodniczy przeznaczony do nawożenia drzew i krzewów owocowych oraz warzyw w uprawach polowych i pod osłonami.

Nowość

Bontar Max, to nowość w ofercie nawozów do sadu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nowość

Odpowiadając na sugestie klientów wprowadziliśmy do oferty produktowej Siarczan Magnezu z mikroelementami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.