Nagrody i wyróżnienia

Certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom 2015”

Certyfikat Pracodawca Przyjazny Pracownikom 2015 Już po raz drugi ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o. zostały uhonorowane
Certyfikatem „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.
15 stycznia 2015 r. w Pałacu Prezydenckim odbyła się gala VII edycji ogólnopolskiego konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”.
W skład Komisji Certyfikacyjnej wchodzą przedstawiciele: Prezydenta RP, KK NSZZ „Solidarność" oraz Rady Ochrony Pracy przy Sejmie RP. W obecności Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego przedstawiciele 19 uhonorowanych firm odebrali statuetki i certyfikaty. To jedyna w Polsce nagroda, którą pracownicy przyznają pracodawcom.

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2014

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2014 Nasza firma została laureatem XIII edycji Konkursu PODKARPACKIEJ NAGRODY GOSPODARCZEJ w kategorii Najlepsze Produkty za nawóz wieloskładnikowy „Tarnogran”.
Organizatorem konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG sp. z o.o.

39-400 Tarnobrzeg, ul. Chemiczna 3

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 867-19-93-417

REGON 831220876

 

Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział

Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS 0000062697

 

Kapitał zakładowy 38 943 630 PLN

certyfikatrzetelna firma

Ta strona używa cookie m.in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

realizacja medox.pl