Konkurs „Bądź pomysłowy i wygraj nawozy” rozstrzygnięty! Autorzy nagrodzonych haseł odebrali już nagrody, dzięki którym będą mogli zadbać o swoje rośliny.

Pod koniec minionego roku ogłosiliśmy konkurs, w ramach którego zachęcaliśmy do nadsyłania propozycji haseł promujących nasze nawozy. Wybór tych najlepszych był niezwykle trudny. Otrzymaliśmy bowiem ponad maili. Autorzy wielu z nich przedstawili po kilka pomysłów.

Ostatecznie komisja konkursowa przyznała pierwszą nagrodę pani Natalii Zdrence, autorce hasła: „Nawozy z tarnobrzeskiego Siarkopolu dodadzą Twoim roślinom wigoru!” .

Zdecydowano także o przyznaniu wyróżnienia dla pana Jakuba za hasło : „Twoja droga do bogatego, zdrowego i pięknego ogrodu. Nasze nawozy to klucz do odżywionej ziemi, dobrej kondycji roślin i obfitych plonów. Zaangażuj się w pielęgnację natury – Siarkopol, współtworzymy z Tobą zielony raj”.

Nagroda główna została wręczona przez przedstawiciela naszej firmy – Jarosława Sołtysińskiego, który osobiście odwiedził panią Natalię w jej domu .

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w konkursie !