Trwa kolejny etap modernizacji infrastruktury w Zakładach Chemicznych „Siarkopol”. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo pracowników oraz poziom zabezpieczeń technicznych i środowiskowych.
Konsekwentnie realizujemy kolejne działania związane z modernizacją infrastruktury zakładowej oraz poprawą bezpieczeństwa pracy.
Obecnie prowadzimy remont zbiorników kwasu siarkowego V-1200, realizowany we współpracy z Zakładem Mechanicznym, należącym do Grupy Kapitałowej Siarkopol. Zakres prac obejmuje m.in. wymianę konstrukcji podestów wykorzystywanych do obsługi instalacji magazynowania kwasu oraz modernizację oświetlenia całego obiektu zgodnie z aktualnymi normami.

Wcześniej w tym miejscu wykonaliśmy również remont tac wychwytowych, których zadaniem jest zabezpieczenie infrastruktury i środowiska w przypadku ewentualnej awarii.
To kolejne z wielu działań, dzięki którym sukcesywnie unowocześniamy często wieloletnią infrastrukturę zakładu, zwiększając bezpieczeństwo pracowników, komfort pracy oraz poziom zabezpieczeń technicznych i środowiskowych.

