Główna odsłona największego wydarzenia modowego w naszym regionie już w nadchodzący weekend! W sumie 30 twórców zaprezentuje wówczas swoje prace, a na pokazach atrakcje się nie skończą.

Modowa impreza odbywać się będzie w kilku lokalizacjach. Po raz pierwszy NFW zawita do Nowej Dęby. W ramach Nowa Dęba Fashion Show 4 sierpnia na terenach rekreacyjnych nad zalewem swoje kolekcje zaprezentuje dwunastu twórców z różnych stron kraju.

Będą to projektanci z całej Polski, więc moda będzie różna, ciekawa i pasująca do całej stylizacji pokazu – mówi Justyna Gamoń-Wesołowska, prezes Fundacji Artystycznej GA MON, pomysłodawczyni NFW.

W sobotę, 5 sierpnia, w Zamku w Baranowie Sandomierskim odbędą się Stylowe Warsztaty, które poprowadzi gość honorowy Jarosław Szado wraz z Agnieszką Piechowską-Dragan, Agnieszką Chmielowiec i Agnieszką Śmiechowską.

Sandomierz Fashion Street, zaplanowany został na niedzielę, 6 sierpnia. Będzie to finał całego wydarzenia, podczas którego swoje różnorodne prace zaprezentują kolejni niezwykle uzdolnieni ludzie.

Nasza Spółka po raz kolejny wspiera Nadwiślański Fashion Week. Jako partner gorąco zachęcamy do udziału w tej inspirującej imprezie.