Stawiamy na rozwój i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Z myślą o nich stworzyliśmy nową stronę internetową: Ogrod2001.pl.

To miejsce, w którym znajdziecie kompletną ofertę naszych nawozów. Każdy z nich został szeroko opisany. Tutaj możecie zapoznać się ze składem wszystkich naszych produktów i znaleźć odpowiedzi na pytania: gdzie powinno się je stosować i dlaczego warto to robić. W tym miejscu możecie także uzyskać informację na temat tego, gdzie w Waszej okolicy dostępny jest dany produkt.

Na stronie internetowej Ogrod2001.pl znajdziecie także konkretną dawkę rzetelnej wiedzy z zakresu ogrodnictwa. Dowiecie się jak dobrać nawóz do upraw i jak dbać o rośliny w poszczególnych porach roku. To wszystko czeka na was w dziale „Poradnik”.

Stworzyliśmy również rubrykę, w której będziecie mogli uzyskać odpowiedź na nurtujące Was pytania. Odpowiadać na nie będą pracownicy naszej firmy.

Z kolei „Strefa kontrahenta” przeznaczona jest dla naszych dealerów i hurtowników. Dostęp do niej można uzyskać poprzez kontakt ze swoim opiekunem handlowym.

Zapraszamy Was do wnętrza naszego nowego ogrodu – Ogród2001.pl.