W dniu 19 listopada obchodziliśmy Jubileusz 65-lecia Klubu Sportowego Siarka Tarnobrzeg. W ramach wydarzenia w Tarnobrzeskim Domu Kultury odbyła się uroczystość z udziałem zaproszonych gości. Nie zabrakło odznaczeń, wyróżnień i podziękowań.

Nasza firma od lat wspiera lokalny sport, nie inaczej jest w przypadku rodzimego klubu piłkarskiego. Łączy nas tradycja, a w tym przypadku piłka. Siarka Tarnobrzeg to marka, wobec której czujemy się zobowiązani, aby ją wspierać oraz pomagać jej w rozwoju i dążeniu do wyznaczonych celów. Cieszymy się, że możemy współtworzyć tarnobrzeski sport, dostarczając niezapomnianych emocji kibicom i piłkarzom. Gratulujemy pięknej rocznicy i życzymy kolejnej, równie wspaniałej – mówił Prezes Zarządu ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” Wiktor Stasiak.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w kościele ojców Dominikanów. Następnie na stadionie przy Alei Niepodległości 2 rozegrany został mecz wspomnień, w którym wystąpili byli zawodnicy klubu. Dalsza część obchodów miała miejsce w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

Wśród docenionych partnerów znalazła się również nasza firma. W imieniu Zarządu ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Wiktor Stasiak.