26 maja odbyło się uroczyste spotkanie Zarządu Grupy Kapitałowej „Siarkopol” oraz Zakładów Chemicznych „Siarkopol” z członkami mistrzowskiej drużyny KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg. Wydarzenie było okazją do oficjalnego przekazania gratulacji dla zespołu za zdobycie jubileuszowego 30. tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski.

Nie znam innej drużyny, która mogłaby pochwalić się takim wynikiem. To niezwykłe osiągnięcie jest dla nas – dla Grupy Kapitałowej – tym bardziej istotnym wydarzeniem, że jest to pierwszy tytuł mistrzowski zdobyty z „Siarkopolem” w nazwie klubu. Pragnę złożyć w imieniu firmy gratulacje głównemu „architektowi” tych wszystkich zwycięstw – Panu Trenerowi Zbigniewowi Nęckowi. Jesteście jedną z nielicznych drużyn z naszego kraju, która odnosi sukcesy na arenie europejskiej. Cieszymy się, że dzięki zdobytym sukcesom możecie godnie promować naszą firmę, miasto, a także całą Polskę. Kontynuujcie to, co tak pięknie trwa od 30 lat!  – mówił Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej „Siarkopol” Janusz Czyż.

W imieniu Zakładów Chemicznych „Siarkopol” gratulacje złożyli Prezes  Wojciech Brzezowski oraz Członek Zarządu ds. Technicznych
Jerzy Komarnicki.

– Wasze zwycięstwo to ogromna radość dla nas, w tym trudnym czasie. Cieszymy się razem z Wami i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. Swoimi osiągnięciami zapisujecie się nie tylko na kartach historii tenisa stołowego w naszym kraju, ale również w Europie. Życzy dalszych sukcesów – mówił W. Brzezowski.

– Bardzo dziękujemy za te piękne słowa. Są one dla nas bardzo ważne, ponieważ są zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy. W każdym rozegranym meczu i treningu dajemy z siebie wszystko. Pragniemy sięgać po więcej i dzięki waszej pomocy możemy to robić. Uczynimy wszystko, abyście także w przyszłości mogli być z nas dumni – podsumował trener Zbigniew Nęcek.

Spotkanie było okazją do wykonania pamiątkowych fotografii z pucharem za zdobycie 30. mistrzostwa kraju.