Tenisistki KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg wygrały finał Ekstraklasy Kobiet i po raz 30. sięgnął po tytuł Mistrza Polski w tenisie stołowym.

Od początku tego sezonu cel w krajowych rozgrywkach był jeden: KTS miał wywalczyć jubileuszowy tytuł. Nasz zespół był głównym kandydatem do tego trofeum i potwierdził swoją pozycję w kraju.

Decydujące starcie odbyło się 5 maja na hali MOSiR w Tarnobrzegu. KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg zmierzył się z AZS-em UE Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla naszego zespołu (taki samy wynik padł wcześniej we Wrocławiu). 

Byliśmy pewni, że nasze tenisistki, pomimo wszystkich zawirowań spowodowanych pandemią, nas nie zawiodą i pokażą na co je stać. Przez cały sezon trzymaliśmy mocno kciuk i wierzyliśmy w zwycięstwo. Zdobyty już po raz 30. tytuł mistrzowski to ogromne wyróżnienie dla zespołu, a dla nas ogromna radość – mówi Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych Sp. z o.o, Wojciech Brzezowski. – Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak utalentowaną drużynę. Cieszymy się, że Grupa Kapitałowa Siarkopol może być częścią tej pięknej historii. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że ten sukces napędzi kolejne.