Wydarzenie to odbywało się 15 i 16 czerwca w w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce. Zjechali tam wszyscy, którzy zainteresowani są tematyką związaną z rozwojem przedsiębiorczości i technologii. W tym twórcy kilkuset startupów i przedstawiciele czołowych funduszy inwestycyjnych, które wspierają najciekawsze przedsięwzięcia.

Naszą firmę reprezentowali: Wiceprezes Zarządu ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o. Mateusz Kutrzeba, Członek Zarządu ds. operacyjnych w Grupie Kapitałowej „Siarkopol” Tarnobrzeg sp. z o.o. Marcin Fijołek, a także Kierownik Zespołu ds. promocji i marketingu Anna Wach.

Były to dwa dni merytorycznych wystąpień, prelekcji i paneli dyskusyjnych, dzięki którym wielu przedsiębiorców z pewnością wróciło do swoich firm z głowami pełnymi pomysłów i chęci do działania. Podczas CSF 2023 tradycyjnie rozstrzygnięto także konkurs dla twórców startupów, w którym łączna pula nagród wynosiła aż 100 tysięcy złotych.

Cieszymy się, że mogliśmy być w gronie firm i instytucji, które wsparły to niezwykle ważne nie tylko dla Podkarpacia, ale dla całego kraju, wydarzenie.