Podsumowano konkurs „Opowiem Ci, kim będę”, którego uczestnicy mieli za zadanie nakręcić krótki film, w którym opowiadali, jak wyobrażają sobie swoją zawodową przyszłość.

Brali w nim udział uczniowie techników i szkół branżowych z Tarnobrzega i gmin powiatu tarnobrzeskiego. Za najlepszą uznano pracę przygotowaną przez Oliwię Witek z Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu. Drugą nagrodę zdobył Marcin Wąs z ZS nr 2 w Nowej Dębie, trzecią natomiast Kamil Żądło z ZS nr 2 w Tarnobrzegu. Przyznano także dwa wyróżnienia – dla Wiktora Andresa ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grębowie i Natalii Kopeć z ZS nr 3 w Tarnobrzegu.

Autorka zwycięskiego projektu jest uczennicą Technikum Obsługi Pasażerów w Przewozach Lotniczych, Morskich i Lądowych i – jak mówi – swoją przyszłość chce związać z pracą na promach, lotniskach i w samolotach. Do udziału w filmie, w którym opowiadała o tym, jak wygląda przygotowanie do wykonywania tego zawodu, zaprosiła koleżanki z klasy.

Organizatorem konkursu były Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Nowej Dębie. Nasza firma była jednym z jego sponsorów.

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu. Mamy nadzieję, że uda się Wam spełnić zawodowe marzenia. Trzymamy za Was kciuki!