Konsekwentnie wspieramy tarnobrzeską piłkę nożną. 11 maja podpisaliśmy umowę, na mocy której związaliśmy się z Klubem Sportowym Siarka Tarnobrzeg na kolejne trzy lata.

Do uroczystego podpisaniu nowej umowy sponsorskiej pomiędzy Zakładami Chemicznymi „Siarkopol”- będącymi częścią Grupy Kapitałowej „Siarkopol” – oraz KS Siarka doszło w sali konferencyjnej tarnobrzeskiego stadionu, w obecności przedstawicieli lokalnych mediów.

„Siarkopol” od zawsze związany był z tarnobrzeskim sportem i wspierał wiele tutejszych drużyn. Podpisanie nowej, długoterminowej umowy z klubem piłkarskim to sygnał, że wiążemy z nim duże nadzieje. Chcemy, aby obie strony czerpały z tej współpracy korzyść i wzajemnie się promowały – mówił Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej „Siarkopol” Jacek Maślanka. – Trzyletnia umowa z pewnością sprawi, że nasi piłkarze poczują się bezpieczniej i będą mogli skupić się na realizacji celów, a nasza marka stanie się bardziej rozpoznawalna. Mocno wierzymy, że w tym roku uda nam się uzyskać awans do drugiej ligi.

Mamy nadzieję, że awans będzie prezentem dla kibiców i wszystkich mieszkańców Tarnobrzega na 65. rocznicę powstania klubu, która przypada w tym roku. Chcemy do tego sukcesu dołożyć małą cegiełkę i mamy nadzieję, że będzie to czas pełen sportowych emocji i sukcesów – dodał Prezes Zakładów Chemicznych „Siarkopol” Wojciech Brzezowski.

To pierwsza umowa sponsorska pomiędzy obydwoma naszą Spółką i KS Siarka, której czas trwania nie zamyka się w jednym sezonie lub roku kalendarzowym.

Jest to także pierwsza kilkuletnia w historii umowa pomiędzy naszymi stronami. Będziemy mocno pracować na to, by wizerunek Grupy Kapitałowej „Siarkopol”, w tym Zakładów Chemicznych „Siarkopol” był dobrze reprezentowany – mówił Prezes Siarki Tarnobrzeg Dariusz Dziedzic.