Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji Grupa Kapitałowa Siarkopol, Zakłady Chemiczne „Siarkopol”, KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, Podkarpacki Urząd Marszałkowski i miasto Tarnobrzeg przygotowały dla najmłodszych sympatyków tenisa stołowego nie lada atrakcję.

5 grudnia 2020 roku o godzinie 10:00 w Hali MOSIR w Tarnobrzegu odbędzie się Turniej Mikołajowy w tenisie stołowym. Wydarzenie ma na celu popularyzacje tenisa stołowego, promocje i upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W rozgrywkach mogą wziąć udział dzieci z następujących kategorii wiekowych: Dziewczęta klasa IV i młodsze • Dziewczęta klasa V – VIII • Chłopcy klasa IV i młodsi • Chłopcy klasa V – VIII.

Zgłoszenia do Turnieju przyjmowane będą do 03.12.2020r, godz.20,00. Należy zgłosić się drogą elektroniczną ps.ana@interia.pl , lub telefonicznie: 664 417 566.

Wydarzenie odbędzie się w reżimie sanitarnym. Każdy z uczestników zobowiązany jest do wypełnienia kwestionariusza sanitarnego i przekazanie jego w dniu zawodów.

Dla wszystkich uczestników przewidziano nagrody.