ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” organizują konkurs dla uczniów klas o profilu architektura krajobrazu w Zespole Szkół nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Zadanie konkursowe polegać będzie na wykonaniu projektu i wizualizacji zagospodarowania terenu zielonego przed budynkiem Biura Obsługi Klienta Spółki. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zdecydowaliśmy się powierzyć to zadanie młodym adeptom kierunku architektura krajobrazu. Jesteśmy przekonani, że jego uczniowie Zespołu Szkół nr 2 zaskoczą nas swoją pomysłowością i umiejętnościami. Liczymy, że z ich pomocą teren przy naszym Biurze Obsługi Klienta stanie się nową wizytówką Spółki, a wybrany projekt zajmie ważne miejsce w portfolio jego autora, którym będzie mógł się wykazać, aplikując w przyszłości o pracę marzeń – mówił Wiceprezes Zarządu ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” Mateusz Kutrzeba.

Koncepcja zagospodarowania terenu przy biurze firmy powinna zawierać rozwiązania, które uatrakcyjnią jego otoczenie, i będą się wpisywać w aktualne trendy w architekturze krajobrazu. Jednocześnie powinna ona uwzględniać charakter przedsiębiorstwa i miejsca, w którym ono działa.

Przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu przed Biurem Obsługi Klienta ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” to dla naszych uczniów pewnego rodzaju test. Otrzymują niezwykłą szansę sprawdzenia swoich umiejętności, wypróbowania w praktyce tego, czego nauczyli się dotychczas – dodaje dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu, Marek Szczytyński.

Trzy najlepsze prace zostaną nagrodzone. Autor najwyżej ocenionego projektu otrzyma laptop Dell Inspiron. Na zdobywców drugiego i trzeciego miejsca czekają tablety graficzne.

Regulamin konkursu: REGULAMIN