24 kwietnia odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele Zarządu naszej Spółki mieli okazję oficjalnie pogratulować członkom zespołu KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg kolejnego zwycięstwa w rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Tegoroczny triumf jest wyjątkowo cenny. Dotąd bowiem żadnemu innemu polskiemu zespołowi, w żadnej dyscyplinie sportu, nie udało się trzy razy wygrać tak prestiżowych rozgrywek. Zwyciężając w tegorocznym finale zawodniczki KTS-u zapisały się w historii. A wraz z nimi nasza Spółka, która od 2020 roku jest sponsorem tytularnym klubu.

Jest mi niezmiernie miło, że mogę osobiście podziękować za wsparcie naszemu długoletniemu sponsorowi, jakim jest „Siarkopol”. Ten triumf jest sukcesem nie tylko naszych tenisistek, ale wszystkich, którzy pomagają nam budować klub. Bez waszego wsparcia trudno byłoby sięgać po tak znaczące laury – mówi Barbarą Tereszkiewicz-Stach, kierownik mistrzowskiej drużyny. – Mam nadzieję, że już 8 maja będziemy mieć kolejną okazję do świętowania. Tego dnia zespół rozegrany zostanie mecz decydujący o mistrzostwie Polski. Mocno wierzymy, że uda się nam wygrać te rozgrywki po raz trzydziesty pierwszy.

Gratulacje w imieniu ZCh „SIARKOPOL” złożyli Prezes Spółki Wiktor Stasiak, Wiceprezes Mateusz Kutrzeba oraz Członek Zarządu Kazimierz Tarnawski.

Gratulujemy zdobycia tytułu Klubowego Mistrza Europy. To duże wyróżnienie także dla nas. Czujemy się częścią mistrzowskiego zespołu i jesteśmy dumni, że nazwa naszej firmy pojawia się w kontekście tak znaczących, historycznych sukcesów. Mamy nadzieję, że zwycięska passa na międzynarodowej arenie będzie kontynuowana i w przyszłości jeszcze nie raz przyjdzie nam poczuć we własnych rękach wagę tego trofeum – mówi Prezes W. Stasiak.