Członkowie Zarządu ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” spotkali się z trenerem drużyny KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, która niedawno po raz drugi zdobyła tytuł Klubowego Mistrza Europy w tenisie stołowym. Spotkanie było okazją do oficjalnego złożenia gratulacji za zwycięstwo w Lidze Mistrzyń – najważniejszych rozgrywkach klubowych w tej dyscyplinie sportu na Starym Kontynencie.

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg gra na najwyższym poziomie, czego dowodem są zdobyte tytuły. Sukces naszych tenisistek jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Nie mamy słów, aby wyrazić dumę, jaką w tym momencie czujemy. Mamy nadzieję, że za chwilę będziemy świętować 31. tytuł Mistrza Polski, czego oczywiście życzymy całej drużynie. Stolica tenisa stołowego jest w Tarnobrzegu i niech tak zostanie! – mówił Prezes ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” Wojciech Brzezowski.

Jesteśmy dumni, że sponsorujemy drużynę tak wysokiej klasy i dzięki tej naszej małej cegiełce finansowej klub ma szanse zdobywać sukcesy na arenie nie tylko kraju, ale i Europy. Oby tak dalej! – dodał Członek Zarządu ds. Technicznych Jerzy Komarnicki.

Dziękuję w imieniu całego zespołu za te słowa uznania. Wszystkie sukcesy, jakie dotychczas zdołaliśmy osiągnąć, nie są jedynie efektem naszej ciężkiej pracy i uporu w dążeniu do celu, ale również wynikiem wsparcia i pomocy ze strony sponsorów, partnerów i przyjaciół klubu. Bez was kolejny puchar nie przyjechałby do Tarnobrzega! Dlatego korzystając z okazji chciałbym serdecznie podziękować Grupie Kapitałowej „Siarkopol” oraz Zakładom Chemicznym „Siarkopol” za pomoc. Zapewniam, że uczynimy wszystko co w naszej mocy, aby dobra passa nie przeminęła – mówił trener klubu KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, Zbigniew Nęcek.

Prezes ZAKŁADÓW CHEMICZNYCH „Siarkopol” Wojciech Brzezowski pod koniec spotkania zapewnił, że współpraca z tarnobrzeską drużyną tenisa stołowego będzie się rozwijać.