Grupa Kapitałowa „Siarkopol” wciąż będzie wspierać mistrzowską drużynę KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg. 9 grudnia, podczas konferencji prasowej, podpisano umowę sponsorską na sezon rozgrywkowy 2021/2022.

Rok temu współpraca pomiędzy klubem i spółką zacieśniła się. Siarkopol dołączył do grona sponsorów strategicznych KTS-u, czego efektem była między innymi zmiana nazwy klubu.

Od wielu sezonów śledzimy i wspieramy poczynania naszych tenisistek. Po każdym wygranym meczu czujemy dumę z tego, że dokładając przysłowiową cegiełkę mamy swój udział w ich sukcesach. Przy tak wyjątkowym trenerze i tak utalentowanych zawodniczkach nie musimy stawiać żadnych celów na kolejne sezony, bo doskonale wiemy, że zawsze mierzą oni najwyżej, jak tylko się da – mówi Wojciech Brzezowski, Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych „Siarkopol” Tarnobrzeg, który w imieniu całej Grupy Kapitałowej podpisywał umowę sponsorską z klubem na kolejny sezon 2021/2022.

Ten dzień jest bardzo radosny dla naszego klubu. Grupa Kapitałowa „Siarkopol”, w której w skład wchodzą również Zakłady Chemiczne „Siarkopol” Tarnobrzeg, od wielu sezonów wspiera nas i pomaga w realizacji ważnych projektów, nie tylko sportowych, ale także tych skierowanych do dzieci i młodzieży. Bez pomocy naszych przyjaciół działalność klubu nie byłaby tak szeroko realizowana. Będziemy starać się godnie reprezentować naszych sponsorów, zarówno pod kątem sportowym, jak i marketingowym – dodaje Zbigniew Nęcek, trener i menadżer KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg.

Do ukończenia pierwszej rundy ekstraklasy kobiet pozostały dwa mecze – pierwszy odbędzie się 10 grudnia, a drugi 12 grudnia. Znane są już też terminy meczów ćwierćfinałowych w Lidze Mistrzyń. Pierwszy odbędzie się w Saint Quentin 12 stycznia, a drugi w Tarnobrzegu 23 stycznia.

31. tytuł Mistrza Polski to już nie życzenie, ale obowiązek. Mamy nadzieję, że drużyna KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg podtrzyma także tytuł najlepszej drużyny w Europie. Całej drużynie życzę dużo sukcesów, szczęścia, zdrowia i spokoju w nadchodzącym 2022 roku – podsumował Wojciech Brzezowski, Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych „Siarkopol” Tarnobrzeg.