Zakłady Chemiczne „Siarkopol” od lat wspierają lokalny sport. Logo naszej firmy noszą na swoich strojach nie tylko najlepsze tenisistki stołowe w Europie z drużny KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, ale także zawodnicy Integracyjnego Klubu Sportowego Jezioro Tarnobrzeg.

IKS to jedyny w województwie podkarpackim klub tenisa stołowego, w którym trenują osoby zarówno osoby w pełni sprawne, jak i te z niesprawnościami. Jego zawodnicy od lat osiągają sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej – promując jednocześnie miasto Tarnobrzeg i naszą Spółkę.

Reprezentanci IKS Jezioro Tarnobrzeg uczestniczą w największych wydarzeniach sportowych, takich jak Igrzyska Paraolimpijskie, Międzynarodowe Turnieje Pro-Tur czy Drużynowe Mistrzostwa Polski. Tarnobrzescy tenisiści stołowi w swoim dorobku mają między innymi tytuł Drużynowych Mistrzów Polski Osób Niepełnosprawnych za lata 2011, 2016, 2018 i 2019 oraz Wicemistrzów w latach 2013, 2014, 2015 i 2020.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak utalentowaną i ambitną drużynę. Dziękujemy za pamięć i życzymy kolejnych sukcesów!